Apie mane

Fidati yra sėkmingas šeimos santykių specialistas, turintis ilgametę patirtį, pagrįstą psichoanalitine šeimos ir individualių problemų analize.

Sunkumų, kuriuos sukelia patiriamas stresas, psichologinė prievarta ar neišspręstos vaikystės problemos, įveikimas ir sprendimas, taikant geštalto terapiją.

Dirbdamas Psichoterapijos centre "Sielos veidrodis su žinomu psichoterapeutu Sergejumi Gorškovu, sukūriau nemokamą psichologinės pagalbos programa: psichologas-kelyje. Sukūriau veiksmingą sistemą, padedančią moterims, norinčioms sukurti laimingus santykius su vyru.

Mano gebėjimai, žinios, patirtis ir empatija žmogui leidžia man veiksmingai padėti nerimo sutrikimų turintiems žmonėms. тNemiega, panikos priepuoliai, baimė ir fobijos.

 

"

Pagrindinė emocinės ramybės sėkmė yra tikėjimas savimi.

Fidati

Gimiau Vilniaus mieste. Visų pirma esu vyras ir trijų nuostabių vaikų tėvas. „Šeima – tai ilgalaikis sėkmingų vyro ir moters santykių kūrimo projektas. “ Satja

Užsienyje baigiau teisės studijas ir dirbau pagal specialybę. Visą gyvenimą mano atvirumas ir empatija žmonėms traukė mane į savęs pažinimą, psichologijos mokymąsi, ypač santykius tarp vyro ir moters. Per daugelį metų sėkmingai sprendžiant šeimos problemas ir gilinantis į psichoanalizę susiformavo Fidati įvaizdis. 

                                                                                                               "Fidati - tikėk savimi! “

Pagrindinis pagalbos kitiems principas yra padėti sau, kur pagrindas yra žinios ir patirtis. Pastebėjęs teigiamą rezultatą, prisiėmiau atsakomybę padėti žmonėms visu savo atsidavimu. Aš prisiėmiau Fidati įvaizdį.

Išklausęs daugybę kursų, išstudijavęs literatūrą, išklausęs paskaitas apie šeimos psichologiją ir psichoanalizę, remdamasis Geštalto terapija, pradėjau konsultuotis tarpasmeninių santykių klausimais. Esu persikvalifikavęs pagal Europos psichologijos instituto programą. Jis dalyvavo daugybėje žymių šeimos psichologų seminarų ir paskaitų.

furniture, table, chairs-1840463.jpg

Konsultuoju individualiai. Pirmojo susitikimo metu įvertiname, kiek laiko gali trukti darbas. Savo konsultavimą grindžiu Geštalto terapijos principais. Santykiuose laikausi pagarbios pozicijos, stengiuosi būti nuoširdus ir atviras.

lt_LTLietuvių kalba